Vajad abi?

Traditsioonilise serveri halduse puhul võib tekkida olukord, kus äri jaoks oluline funktsionaalsus ei tööta serveris korrektselt või pole kättesaadav. Vaatamata sellele, et äriprotsessid on häiritud, võib serveri administraatori vastus olla: „Mul kõik töötab, server katki ei ole“.

Serverihaldus

Traditsioonilise serveri halduse puhul võib tekkida olukord, kus äri jaoks oluline funktsionaalsus ei tööta serveris korrektselt või pole kättesaadav. Vaatamata sellele, et äriprotsessid on häiritud võib serveri administraatori vastus olla „mul kõik töötab, server ei ole katki“.

Selliste olukordade vältimiseks käitume teisiti. Meie jaoks pole ainult oluline ja piisav, et „server töötab“ – teeme endale selgeks teie ettevõtte äri ja äriprotsessid selleks, et valida parimad tehnoloogiad ja lahendused selleks, et äriks vajalik funktsionaalsus toimiks kiirelt, stabiilselt, mugavalt ja turvaliselt. Muudame lahendust vastavalt vajadusele, kuna äri, tehnoloogia ja vahendid muutuvad pidevalt. Jälgime teenuste toimimist ööpäevaringselt, et operatiivselt reageerida kõikidele tõrgetele infosüsteemis. Samuti hoolitseme andmete ja infosüsteemi parameetrite varundamise eest, nõustame ettevõtte võtmeisikuid, organiseerime koolitusi ja lahendame kõik lõppkasutajate pöördumised.

Meie jaoks ei tähenda serveri haldus ainult operatsioonisüsteemi seadistust ja haldust, turvauuenduste paigaldust, logide kontrollimist, kõvaketta täituvuse jälgimist, jne. Meie jaoks tähendab serveri haldus kõiki tegevusi, et „IT toimiks“ ja teie saaksite keskenduda kõige tähtsamale – enda põhitegevusele, enda ärile.

Võta ühendust