Vajad abi?

Kontakt

Grid Group OÜ

Rotermanni 5/2,
10111 Tallinn,
Eesti

Telefon: +372 6 240 240
E-post: info@gridgroup.ee
Klienditugi: help@gridgroup.ee

Registrikood: 12571570
KMKR nr: EE101679550
Konto number (IBAN):
EE42 1010 2202 2581 0227

Vaata kaardilt

Grid Group – Ärist lähtuv IT

Tänapäeva maailmas üha suureneva entroopia ja informatsiooni külluse keskkonnas on piiratud ressurssidega aina keerulisem teha võimalikult häid valikuid. Nimekiri IT teenuste pakkujatest ja teenustest on lõputu. Leida parim lahendus konkreetsele vajadusele on keeruline ja aeganõudev ülesanne isegi professionaalidele.

Meie ülesanne on suunata kasutajad õigete lahenduste poole lähtudes äri eesmärkidest. Me saame aru, miks see vajalik on ning kuidas Kliendile äriliselt kasuks tuleb. Õigete otsuste tegemine on iga organisatsiooni edu võti ja meie eesmärk on aidata kaasa parimate otsuste langetamisel. Üha kasvav võrgustik suurendab meie teadmisi, vahendeid ning kohanemisvõimet agiilses IT maailmas, mis teeb meid aina tugevamaks, suuremaks ja vastupidavamaks.

Grid Groupi roll on pakkuda ärist lähtuvat IT-d ning olla ekspert ja vajadusel ühenduslüli oma klientide ja väliste teenusepakkujate vahel. Me teeme oma Klientidele kättesaadavaks parimad teenused ja IT vahendid, mis on maailmas saadaval. Teenuse sisu, abi ja vastutus on Grid Groupi teostada, et kulud oleksid kontrolli all, tegevused efektiivsed, varade võimsus optimaalselt kasutatud ning kasutajad tulemusega rahul.